Czy zastanawiali艣cie si臋 kiedy艣 mo偶e nad tym, 偶eby wr贸ci膰 do swojej by艂ej/swojego by艂ego? To jest chyba najgorsza rzecz, o kt贸rej mogliby艣my pomy艣le膰, kiedy czujemy si臋 samotni. Przecie偶 je偶eli by艂a to wielka mi艂o艣膰, to czemu szlak j膮 trafi艂 i ju偶 nie jeste艣cie razem? Je艣li mam by膰 szczera to do tzw. rzeki mo偶na wej艣膰 i milion razy. Ale po co? 呕eby zn贸w cierpie膰? Ja ju偶 si臋 wycierpia艂am, drugi raz nie chcia艂abym przez to piek艂o przechodzi膰.
Czasami i mi zdarza si臋 wr贸ci膰 my艣lami do tego co by艂o kiedy艣. Co by by艂o, gdyby si臋 jaki艣 zwi膮zek nie rozpad艂. Ale szczerze po co my艣le膰, co by by艂o gdyby... Lepiej 偶y膰 tym co jest i tym co mo偶e si臋 wydarzy膰 bo zawsze mo偶e by膰 tylko lepiej. Stary zwi膮zek jest jak nasza ulubiona rzecz z szafy. Lubimy j膮, ale nie chcemy jej wyrzuci膰, bo nam jej szkoda. Tak samo jest ze zwi膮zkiem. Musia艂 by膰 jaki艣 pow贸d, 偶e to wielkie big love, w kt贸rym艣 momencie prys艂o jak ba艅ka mydlana. To tylko jedno wydarzenie w naszym 偶yciu mog艂o sprawi膰, 偶e nic nie b臋dzie takie samo jak by艂o w danym zwi膮zku.
呕eby jaki艣 zwi膮zek si臋 rozpad艂 nie potrzeba wielkich k艂贸tni, czasami wystarczy malutka iskierka. Je艣li szybko si臋 j膮 opanuje, to 偶aden po偶ar z tego nie powstanie, ale je偶eli wszystko sp艂onie, to nie ma po co wraca膰 do tego po d艂ugim okresie czasu. Nie powinni艣my ulega膰 naszemu za艂amaniu, w chwili kiedy czujemy si臋 samotni i wraca膰 naszymi my艣lami, jak to by艂o nad dobrze z naszym eks/nasz膮 eks. Tak na prawd臋, gdyby by艂o to by艣cie byli razem dalej.
Je艣li bardzo chcesz pope艂ni膰 znowu b艂膮d i wej艣膰 po raz drugi do tej samej rzeki, to wejd藕 przecie偶 nikt ci nie broni. Tym bardziej, kiedy przekonujesz sama/sam siebie, 偶e przecie偶 ludzie si臋 zmieniaj膮 (ale nie zawsze na lepsze), 偶e znowu b臋dzie fajnie, kiedy do siebie wr贸cicie.Jednak nie warto podejmowa膰 takich decyzji pod wp艂ywem chwili. Warto by膰 wtedy na pewno trze藕w膮 i szcz臋艣liw膮 osob膮. Bo takie czynniki jak samotno艣膰, depresja czy strach nigdy nie b臋d膮 dobrymi doradcami i dzi臋ki nim mo偶emy pope艂ni膰 wiele 偶yciowych b艂臋d贸w, pomog膮 ci wybra膰 mniejsze z艂o, kt贸re i tak pozostaje z艂em.
Pami臋tajmy ludzie sami z siebie si臋 nigdy nie zmieni膮, dopiero pod wp艂ywem do艣wiadcze艅, kt贸re przeszli. A zwi膮zki, kt贸re przesz艂y rozstania, nigdy nie b臋d膮 takie same. Jednak czasami s膮 wyj膮tki, 偶e dzi臋ki takim rozstaniom zdajemy sobie spraw臋, 偶e priorytety, kt贸re nas r贸偶ni艂y, przestaj膮 by膰 wa偶ne, a tak na prawd臋 wygrywa uczucie, to prawdziwe obustronne. Kiedy zdajemy sobie spraw臋, 偶e to jest osoba bez kt贸rej nie mo偶emy 偶y膰. Ale takie powroty maj膮 tylko sens wtedy, kiedy znajdziemy 藕r贸d艂o problemu, kt贸re spowodowa艂y rozstanie. Bez odnalezienia tego b臋dzie tak samo jak przed rozstaniem. Jednak warto walczy膰 z problemami. Nawet i we dwoje.
呕ycz臋 Wam udanego weekendu, du偶o odpoczynku i odpowiednich przemy艣le艅. No i przede wszystkim du偶o u艣miechu.
Paulina.
Je艣li bardzo chcesz pope艂ni膰 znowu b艂膮d i wej艣膰 po raz drugi do tej samej rzeki, to wejd藕 przecie偶 nikt ci nie broni. Tym bardziej, kiedy przekonujesz sama/sam siebie, 偶e przecie偶 ludzie si臋 zmieniaj膮 (ale nie zawsze na lepsze), 偶e znowu b臋dzie fajnie, kiedy do siebie wr贸cicie.Jednak nie warto podejmowa膰 takich decyzji pod wp艂ywem chwili. Warto by膰 wtedy na pewno trze藕w膮 i szcz臋艣liw膮 osob膮. Bo takie czynniki jak samotno艣膰, depresja czy strach nigdy nie b臋d膮 dobrymi doradcami i dzi臋ki nim mo偶emy pope艂ni膰 wiele 偶yciowych b艂臋d贸w, pomog膮 ci wybra膰 mniejsze z艂o, kt贸re i tak pozostaje z艂em.
Pami臋tajmy ludzie sami z siebie si臋 nigdy nie zmieni膮, dopiero pod wp艂ywem do艣wiadcze艅, kt贸re przeszli. A zwi膮zki, kt贸re przesz艂y rozstania, nigdy nie b臋d膮 takie same. Jednak czasami s膮 wyj膮tki, 偶e dzi臋ki takim rozstaniom zdajemy sobie spraw臋, 偶e priorytety, kt贸re nas r贸偶ni艂y, przestaj膮 by膰 wa偶ne, a tak na prawd臋 wygrywa uczucie, to prawdziwe obustronne. Kiedy zdajemy sobie spraw臋, 偶e to jest osoba bez kt贸rej nie mo偶emy 偶y膰. Ale takie powroty maj膮 tylko sens wtedy, kiedy znajdziemy 藕r贸d艂o problemu, kt贸re spowodowa艂y rozstanie. Bez odnalezienia tego b臋dzie tak samo jak przed rozstaniem. Jednak warto walczy膰 z problemami. Nawet i we dwoje.
呕ycz臋 Wam udanego weekendu, du偶o odpoczynku i odpowiednich przemy艣le艅. No i przede wszystkim du偶o u艣miechu.
Paulina.


